Firma

Skąd pomysł na renowację stolarki okiennej?             

Renowacja okien i drzwi jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Którzy w pewnym momencie dostrzegają,  że wymiana okien na nowe jest zbędnym, nie małym wydatkiem, który wiąże się z kosztami usługi demontażu starych okien i montażu nowych.

 

Co zrobić z problemowym oknem?

Odczułeś na sobie piętno okna, które sprawia problem? Odpadająca farba, nieszczelność, problem z zamknięciem a może otwarciem okna. Te jak również wiele innych problemów można sprawnie usunąć. Bez konieczności wymiany okna na nowe. Przy czym nie ponosisz tak wielkich kosztów, które wiązałyby się z wymianą na nową stolarkę. Powierzając swe okna możesz być pewny, że posiadamy wszelką wiedzę pomagającą nam dobrze wywiązać się ze swego zadania. Wykorzystujemy jedynie profesjonalne środki jak również narzędzia. Bez obaw możesz nam zaufać gdyż z doświadczenia bezbłędnie oceniamy jakie pracę należy wykonać odnośnie poszczególnych elementów. Już od 20 lat pracujemy w branży okien drewnianych co poszerza grono naszych zadowolonych klientów

 

Charakterystyka odnawianej stolarki

Renowacja stolarki okiennej dotyczy prac w litym drewnie, rożnych gatunków. Podstawą naszej pracy są okna znanych i cenionych producentów między innymi : Welet, Urzędowski , Bracia Kowalscy, Słowińscy, MS. Jeżeli chodzi o charakterystykę naszej pracy w jej skład wchodzi zdjęcie skrzydeł okiennych, zerwanie łuszczącej się powierzchni lakieru, oraz oszlifowanie drewna, dokładne oklejenie następnie impregnacja podkładem wodnym, lakierowanie pistoletowe 2 krotne. Wszelkie prace są przeprowadzane na miejscu u klienta ,a demontowane skrzydła po kilku godzinach są gotowe do założenia. W ten sposób przeprowadzona renowacja pozwoli odzyskać dawny blask Państwa stolarce okiennej na następne długie lata.

 

Wycena

Wyceniając ofertę stolarki okiennej w naszej firmie nie ponosisz żadnych kosztów. By odpowiednio oszacować zakres pracy potrzebujemy przede wszystkim zdjęcia ukazujące wady stolarki, ilość okien oraz ich wymiary (szerokość i wysokość). Jeżeli znane są Ci : czas użytkowania stolarki oraz nazwa producenta takie informacje będą nam bardzo przydatne. Na ich podstawie jesteśmy w stanie przygotować wstępną ofertę.  Ze względu na sezonowość naszej pracy cenimy sobie klientów, którzy z odpowiednim wyprzedzeniem planują renowację swych okien.

 

Priorytety naszej pracy

Stanowimy zespół odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Nasze działania podyktowane są pasją. Stawiamy sobie za cel nie tylko odnowienie zniszczonej stolarki okiennej ale również to by nasza praca była trwała i tym samym zadowoliła klientów na długie lata. Zadowolenie klienta to cel, który przyświeca nam przy każdym zleceniu , nawet tym najmniejszym